Jutros se u Zagoriču gorjelo jedno vozilo, a požar su gasili podgorički vatrogasci, potvrdio je za Portal Analitika komandir Službe zaštite i spašavanja, Nikola Bojanović.
Kako se vidi na fotografijama koje je Portalu Analitika dostavio čitalac, gorjelo je vozilo marke seat.
Kako su kazali iz OKC-a, došlo je do samozapaljenja vozila zbog kvara na instalacijama.
„U požaru nije bilo povrijeđenih“, kazali su iz OKC-a.
foto: Portal Analitika

