Nakon saslušanja u Osnovnom državnom tužilaštvu (ODT), sedam osoba osumnjičenih za krivično djelo nasilničko ponašanje sudija za istragu Osnovnog suda u Kolašinu donio je rješenje o određivanju mjere nadzora zabrana napuštanja stana.
B. N., B. L, R. D, R. A, Ć. D, R. L.i J. V. su prema navodima prijave, “međusobnim fizičkim obračunom ugrozili spokojstvo građana kojom prilikom je više lica zadobilo tjelesne povrede”.
“Osumnjičeni su prema navodima prijave međusobnim fizičkim obračunom u kojem su korišćene metalne palice, nož i predmet koji po karakteristikama podsjeća na vatreno oružje narušili javni red i mir i ugrozili spokojstvo građana. Tom prilikom je više osoba zadobilo tjelesne povrede””, saopšteno je iz kolašinskog ODT.
Foto: Vijesti