GP Kula: Uhapšen državljanin Kosova, vozio pod dejstvom narkotika

Granična policija u Rožajama uhapsila je državljanina Kosova B.S. (39), zbog vožnje pod dejstvom narkotika, saopštila je Uprava policije na mreži X.

Iz policije su kazali da je B.S. upravljao vozilom marke BMW i on je kontrolisan na GP Kula.

– Pregledom je kod njega pronađena marihuana, a testiranjem utvrđeno da je upravljao vozilom pod dejstvom narkotika zbog čega je uhapšen – naveli su iz policije.

foto:UP

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA