Vrijeme je da se afera Telekom ovaj postupak završi do kraja, na jedini ispravan način – pravičnim sudskim postupkom, rekao je funkcioner Pokreta Evropa sad (PES) Tihomir Dragaš.
„Smatram da je to u interesu svih, u krajnjem slučaju i optuženih, a ponajviše građana Crne Gore, koji zaslužuju da znaju da li je i ko bio korumpiran u cijelom procesu privatizacije Telekoma Crne Gore. A ukoliko sud dokaže da jeste bilo korumpiranih, da se isti osude na stroge kazne zatvora“, rekao je Dragaš.
Objavu Dragaša na mreži X podijelio je i premijer Milojko Spajić.

