Dragaš: Građani zaslužuju da znaju zaslužuju da znaju da li je i ko bio korumpiran u procesu privatizacije Telekoma

Vrijeme je da se afera Telekom ovaj postupak završi do kraja, na jedini ispravan način – pravičnim sudskim postupkom, rekao je funkcioner Pokreta Evropa sad (PES) Tihomir Dragaš.

„Smatram da je to u interesu svih, u krajnjem slučaju i optuženih, a ponajviše građana Crne Gore, koji zaslužuju da znaju da li je i ko bio korumpiran u cijelom procesu privatizacije Telekoma Crne Gore. A ukoliko sud dokaže da jeste bilo korumpiranih, da se isti osude na stroge kazne zatvora“, rekao je Dragaš. 

Objavu Dragaša na mreži X podijelio je i premijer Milojko Spajić. 

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA