Djevojčica povrijeđena u udesu u Baru, upravljala motociklom

U sudaru putničkog automobila i motocikla koji se dogodio u Borskoj ulici, u Makedonskom naselju, sinoć oko 22 sata povrijeđena je šesnaestogodišnja djevojčica, prenosi Primorski portal. Djevojčica je upravljala motociklom.

“Dežurna služba Odjeljenja bezbjednosti Bar obaviještena je u 21:54 da se u Makedonskom naselju dogodila saobraćajna nezgoda sa povrijeđenim licem. Učesnica u nezgodi H.P. (2010. godište), koja je upravljala motociklom, zadobila je povrede. Drugi učesnik u nezgodi je R.H., koji je upravljao putničkim motornim vozilom”, naveli su iz policije.

Djevojčica je prevezena u Opštu bolnicu Bar.

“Zdravstveno stanje pacijentkinje je stabilno. Djevojčica je izvan životne opasnosti”, kazao je za Primorski portal direktor Opšte bolnice Bar dr Miroslav Knežević.

Djevojčica i vozač automobila su strani državljani.

Istraga je u toku.

foto: Opština Bar

Prijava
Obavijesti o
0 komentara
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare

NAJNOVIJE

NIKŠIĆ PROGNOZA