(VIDEO) Bez pobjednika u duelu Baja Pivljanina i Katara

U 2. kolu Prve crnogorske futsal lige Bajo Pivljanin je odigrao nerijeseno sa Katarom 3:3.

Sjajan meč odigrali su Bajo Pivljanin i Kataro.

Nije bilo previše uzbuđenja u prvih pet minuta iako je Bajo Pivljanin imao inicijativu i nekoliko pokušaja ka golu protivnika. Kataro, za koji većinom nastupaju nikšićani, odlučio se na igru iz kontranapada, a to se moglo isplatiti u par navrata da su precizniji bili Ivanović i Ćetković. Uzvratio je domaćin preko Vukovića i Nikolića, ali promjene rezultata nije bilo. Do poluvremena viđena je velika borba, a u takvoj igri bolje se snašao Bajo Pivljanin koji je u posljednjim trenucima poveo preko Marka Ćalasana 1:0.

Ofanzivno je krenuo Kataro u nastavku i imao nekoliko zicera da dođe do poravnanja, ali je sjajan na golu bio Krunić. Ipak, u 28. minutu zasluženo izjednačenje, strijelac je bio najbolji igrač na meču Ivanović. Samo dva minuta kasnije potpuni preokret. Ivanović je sjajno uposlio Pavićevića koji je ubacio loptu u prazan gol. Kataro je bio bolji rival u tim momentima, ali umjesto trećeg gola, uslijedila je kazna, pa je Bajo Pivljanin stigao na 2:2 preko Vukovića. Na tri minuta do kraja meča sjajnu akciju izveli su igrači Baja Pivljanina koji su došli do novog vođstva, pogodio je Novica Ćalasan, ali je već u narednom napadu Kataro izjednačio na 3:3 pogotkom Ivanovića., a to je bio i konačan rezultat.

Iz dva odigrana meča Bajo Pivljanin ima četiri osvojena boda, dok je ovo prvi bod za Kataro u novoj sezoni.