(VIDEO) Kup Crne Gore za rukometašice: Levalea savladala Nikšić

Duel gradskih rivala pripao je Levalei. U prva četiri minuta nije bilo pogodaka, da bi potom uslijedila serija Kanarinki 7:1. Nikšić je nastupio u znatno podmlađenom sastavu i nije bilo realno očekivati da u bilo kom trenutku zaprijete rivalu, koji je slavio sa ubjedljivih 55:12.

Dragnić je predvodila Levaleu sa 11 pogodaka, dok se u redovima Nikšića istakla Perović sa 6 golova. Uprkos porazu sa velikom razlikom, trener Nikšića Božidar Đukanović bio je zadovoljan igrom svojih pulenki koje su pokazale da se u narednim godinama može ozbiljno računati na njih.

Na drugoj strani, prvotimka Levalee Teodora Marković nije zadovoljna ulaskom u utakmicu, ali jeste izdanjem u njenom nastavku.

Pomenimo da je prije utakmice ŽRK Levalea našoj medijskoj kući uručio zahvalnicu povodom izuzetne saradnje od osnivanja kluba pa sve do danas.